Saturday (10 May)
14:30 | Bundesliga - Simulcast / Konferenz |
14:30 | Bayern Munchen - VFB Stuttgart |
14:30 | FC Schalke 04 - 1.FC Nurnberg |
14:30 | Bayer 04 Leverkusen - Werder Bremen |
14:30 | Hannover 96 - SC Freiburg |
14:30 | VFL Wolfsburg - Borussia M'gladbach |
14:30 | TSG Hoffenheim - Eintracht Braunschweig |
14:30 | FSV Mainz 05 - Hamburger SV |
14:30 | FC Augsburg - Eintracht Frankfurt |
14:30 | Hertha BSC Berlin - Borussia Dortmund |
14:30 | FK Bodo Glimt - FK Haugesund |
14:30 | Cracovia Krakow - GKS Piast Gliwice |
14:45 | FK Spartak Moscow - FK Amkar Perm |
15:00 | 1.FK Pribram - Jablonec |
15:00 | Skonto - Daugava Daugavpils |
15:00 | Ventspils - Spartaks |
15:00 | Kalmar FF - IFK Norrkoping |
15:15 | Al-Ahli - Al-Sailiya |
15:30 | Erste Liga - Simulcast / Konferenz |
15:30 | SC EVS Parndorf - SV Horn |
15:30 | Liefering - SV Mattersburg |
15:30 | SKN Sankt Polten - First Vienna FC |
15:30 | KSV 1919 - TSV Hartberg |
15:30 | NK Celje - NK Maribor |
15:45 | Bnei Sakhnin FC - Maccabi Haifa FC |
16:00 | Banik Ostrava - Jihlava |
16:00 | Dundalk - Sligo Rovers |
16:00 | BFC Daugavpils - Jelgava |
16:00 | Atlantas - Zalgiris |
16:00 | Belenenses Lisbon - Arouca |
16:00 | Pacos de Ferreira - Academica de Coimbra |
16:00 | Vitoria Setubal - Olhanense |
16:00 | FC Sageata Navodari - CS Concordia Chiajna |
16:00 | NK Triglav - NK Olimpija |
16:30 | Sloboda PS - Crvena Zvezda Beograd |
17:00 | Slovan Liberec - Teplice |
17:00 | Paide linnameeskond - Tartu JK Tammeka |
17:00 | Hellas Verona - Udinese |
17:00 | Metta/LU - Daugava Riga |
17:00 | Aalesunds - SK Brann Bergen |
17:00 | Pogon Szczecin - Lechia Gdansk |
17:00 | Terek Groznyi - Volga Nizhny Novgorod |
17:00 | Girona - Real Madrid B |
17:00 | Sporting de Gijon - Hercules Alicante |
17:00 | Genclerbirligi - Antalyaspor |
17:15 | Preston North End - Rotherham United |
17:15 | Numancia - RCD Mallorca |
17:30 | Horsens - FC Fredericia |
17:30 | Juvisy W - Paris Saint Germain W |
17:45 | Vitesse - Groningen |
18:00 | Lokomotiva Zagreb - HNK Rijeka |
18:00 | Slovacko - Znojmo |
18:00 | Maccabi Petach Tikva - Hapoel Haifa |
18:00 | Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem |
18:00 | FC Porto - Benfica Lisbon |
18:30 | Gaz Metan Medias - Dinamo Bucharest |
18:45 | FC Zurich - St Gallen |
18:45 | FC Aarau - Grasshopper Club Zurich |
19:00 | Atletico de Rafaela - CA Tigre |
19:00 | Zulte Waregem - Sporting Lokeren |
19:00 | Partizan Belgrade - Vozdovac |
19:00 | Zavcr - Krka |
19:00 | NK Domzale - NK Rudar Velenje |
19:00 | Villarreal - Rayo Vallecano |
19:00 | Sabadell - Barcelona B |
19:00 | Alcorcon - Lugo |
19:05 | ND Gorica - FC Koper |
19:15 | Eibar - Ponferradina |
19:30 | York City FC - Fleetwood Town |
19:30 | Lech Poznan - Gornik Zabrze |
19:45 | Heerenveen - AZ Alkmaar |
19:45 | Inter Milan - Lazio |
20:00 | Ajaccio - Stade de Reims |
20:00 | Girondins Bordeaux - Olympique Marseille |
20:00 | Evian Thonon Gaillard - OGC Nice |
20:00 | En Avant Guingamp - Toulouse |
20:00 | Lille - Paris Saint Germain |
20:00 | Olympique Lyon - Lorient |
20:00 | Stade Rennes - Sochaux |
20:00 | Montpellier - Bastia |
20:00 | Nantes - Saint-Etienne |
20:00 | Valenciennes - AS Monaco |
20:00 | Ligue 1 - Multiplex |
21:00 | Estudiantes LP - San Lorenzo |
21:00 | Levante - Valencia CF |
21:00 | Las Palmas - Tenerife |
21:00 | Philadelphia Union - DC United |
21:00 | Montreal Impact - Kansas City |
22:00 | Atletico Rafaela - Tigres |
22:30 | Palmeiras - Goias |
22:30 | International - Atletico Paranense |
0 yorum:
Post a Comment