Saturday (04 August)
Sunday (05 August)
09:30 | Qingdao Jonoon - Liaoning |
11:00 | Urawa Red Diamonds - FC Tokyo |
11:30 | Vegalta Sendai - Yokohama F. Marinos |
11:30 | CSKA Moscow - FK Zenit St. Petersburg |
12:00 | Gamba Osaka - Omiya Ardija |
12:00 | Nagoya Grampus Eight - Vissel Kobe |
12:00 | Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse |
12:30 | Beach Soccer - Euroleague |
13:00 | TSV 1860 Munchen - SSV Jahn Regensburg |
13:00 | Japan - Egypt |
13:30 | Guizhou Renhe - Guangzhou Evergrande |
13:30 | Beijing Guoan - Dalian Shide |
13:35 | Changchun Yatai - Henan Jianye |
13:45 | Celtic - Aberdeen |
14:00 | Shanghai Shenhua - Hangzhou Lvcheng |
14:00 | Caen - AJ Auxerre |
14:00 | Halle - FC Rot-Weiss Erfurt |
14:00 | FK Reo Vilnius - Tauras |
14:00 | Dinamo Moscow Reserves - Spartak Moscow Reserves |
15:30 | TP Mazembe Englebert - Al Zamalek |
15:30 | VFL Bochum - Dynamo Dresden |
15:30 | Borussia Monchengladbach - FC Sevilla |
15:30 | Mexico - Senegal |
15:30 | Alaniya Vladikavkaz - Terek Grozny |
16:00 | Brighton and HA - Chelsea |
16:00 | Indonesia SL All Star - Valencia |
16:00 | Dainava - Kruoja |
16:00 | Kilmarnock - Dundee |
16:00 | GAIS Goteborg - Atvidabergs |
16:00 | Syrianska - Gefle |
16:00 | Hammarby - Umea |
16:30 | AC Leopards - WAC Casablanca |
16:30 | Indonesia - Valencia |
16:30 | Spartak Myjava - FC Nitra |
16:45 | Hamburger SV - Borussia Dortmund |
16:45 | Heracles - Osasuna |
17:00 | AaB Aalborg - Nordsjaelland |
17:00 | Nimes Olympique - FC Nantes |
17:00 | Kaposvar - Debrecen |
17:00 | ADO den Haag - Newcastle United |
17:30 | Tatran Presov - MFK Ruzomberok |
17:30 | MFK Kosice - AS Trencin |
17:30 | MSK Zilina - FK Senica |
17:45 | Arka Gdynia - Warta Poznan |
18:00 | Royal Charleroi - Club Brugge |
18:00 | Banik Ostrava - Slavia Prague |
18:00 | Slovan Liberec - Dukla Praha |
18:00 | Willem II - Olympiacos Piraeus |
18:00 | Gaziantepspor - Akhisar Belediyespor |
18:00 | FK Spartaks - Skonto FC |
18:00 | Honefoss - Stromsgodset |
18:00 | Brazil - Honduras |
18:00 | CSS Drobeta Turnu Severin - Concordia Chiajna |
18:00 | FK Krasnodar - Lokomotiv Moscow |
18:30 | SV Ried - Wacker Innsbruck |
18:30 | Mattersburg - Sturm Graz |
18:30 | WAC Sankt Andra - Red Bull Salzburg |
18:30 | FC Admira - Wacker Innsbruck |
18:30 | Trabzonspor - QPR |
18:30 | Karpaty Lviv - Tavriya Simferopol |
18:35 | Bayern Munchen - Werder Bremen |
18:45 | Roda JC - Bayer Leverkusen |
19:00 | Esbjerg - FC Kobenhavn |
19:10 | Racing Club - Atletico de Rafaela |
19:30 | FK Dukla Banska Bystrica - FC Vion Zlate Moravce |
19:45 | Paris Saint Germain - FC Barcelona |
19:45 | St Gallen - Grasshopper Club Zurich |
19:45 | FC Sion - FC Basel |
20:00 | Anderlecht - Germinal Beerschot |
20:00 | Molde - Sogndal |
20:30 | VFL Wolfsburg - Manchester City |
20:30 | Great Britain - Korea Republic |
20:30 | Petrolul Ploeisti - Otelul Galati |
20:45 | Juventus - Malaga |
20:45 | Lazio - Galatasaray |
20:45 | CFR Cluj - FC Vaslui |
21:00 | El Merreikh - GD Interclube |
21:10 | Colon - Lanus |
21:30 | Palestino - Audax Italiano |
21:45 | FC Porto - Lyon |
22:00 | Ahly Cairo - Berekum Chelsea |
22:30 | AC Milan - CD Olimpia |
22:30 | San Martin - Real Garcilaso |
23:15 | Quilmes - Boca Juniors |
23:30 | Palmeiras - SC Internacional |
23:45 | Santiago Wanderers - La Serena |
01:30 | DC United - Columbus Crew |
0 yorum:
Post a Comment