Sunday (19 August)
Monday (20 August)
13:30 | Guangzhou R&F - Shandong Luneng |
13:45 | Dundee Utd - Dundee |
13:45 | FC Sion - Young Boys |
13:45 | Servette - FC Zurich |
14:00 | Esbjerg - AC Horsens |
14:00 | Dinamo Moscow - Terek Grozny |
14:30 | Wigan Athletic - Chelsea |
14:30 | German DFB Pokal - Simulcast / Konferenz |
14:30 | Karlsruher SC - Hamburger SV |
14:30 | FC Hennef 05 - TSV 1860 MĂĽnchen |
14:30 | FC Nottingen - Hannover 96 |
14:30 | TSV Havelse - Nurnberg |
14:30 | Worms - Hertha Berlin |
14:30 | ADO Den Haag - RKC |
14:30 | AZ - Heracles |
14:30 | Wisla Krakow - GKS Belchatow |
15:00 | Slovan Liberec - Jihlava |
15:00 | Start - Sarpsborg |
16:00 | Racing Club - Independiente |
16:00 | SV Ried - FK Austria Vienna |
16:00 | Bechem Chelsea - El Ahly |
16:00 | 1. FC Saarbrucken - FC Schalke 04 |
16:00 | German DFB Pokal - Simulcast / Konferenz |
16:00 | Erzgebirge Aue - Eintracht Frankfurt |
16:00 | VfR Aalen - Ingolstadt |
16:00 | Lucerne - Grasshoppers |
16:15 | England - Ukraine |
16:30 | NEC - Ajax |
16:30 | Ujpest - Ferencvaros TC |
16:30 | Mordovia Saransk - CSKA Moscow |
16:30 | Karpaty Lviv - Metalurg Zaporozje |
17:00 | Teplice - 1.FK Pribram |
17:00 | Sigma Olomouc - Hradec Kralove |
17:00 | Brno - Jablonec |
17:00 | Sparta Prague - Dynamo Ceske Budejovice |
17:00 | AGF Aarhus - FC Nordsjaelland |
17:00 | Manchester City - Southampton |
17:00 | Girondins Bordeaux - Stade Rennes |
17:00 | Guingamp - Monaco |
17:00 | Olympique Marseille - Sochaux |
17:00 | FK Dainava Alytus - FK Ekranas |
17:00 | Tromso IL - FK Bodo Glimt |
17:00 | Legia Warsaw - Korona Kielce |
17:00 | Jagodina - OFK Beograd |
17:00 | Mura 05 - Aluminij Kidricevo |
17:30 | Switzerland - Poland |
17:30 | Banik Ostrava - Viktoria Plzen |
18:00 | Charleroi - Standard Liege |
18:30 | Deportivo Quito - LDU |
18:30 | SV Wacker Burghausen - Fortuna Dusseldorf |
18:30 | German DFB Pokal - Simulcast / Konferenz |
18:30 | Hansa Rostock - FCK Kaiserslautern |
18:30 | Egri FC - Fehervar |
18:30 | Sporting Cristal - Huancayo |
18:30 | FC Volyn Lutsk - Zarya Lugansk |
18:45 | Spain - Portugal |
19:00 | Manta FC - El Nacional |
19:00 | Vejle BK - Viborg FF |
19:00 | VMFD Zalgiris - FK Tauras |
19:00 | Toros Neza - Pumas Morelos |
19:00 | Toluca - Pachuca |
19:00 | Anzhi Makhachkala - Zenit St Petersburg |
19:00 | Ĺ K Slovan Bratislava - FK Senica |
19:00 | Athletic Bilbao - Real Betis |
19:00 | Real Madrid - Valencia |
19:00 | Numancia - Sporting Gijon |
19:00 | Racing Santander - Las Palmas |
19:00 | Istanbul Buyuksehir BSK - Besiktas |
19:00 | Kayserispor - Bursaspor |
19:15 | Gil Vicente - FC Porto |
20:00 | Godoy Cruz - Atletico Rafaela |
20:00 | SK Brann Bergen - Stromsgodset |
20:00 | Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk |
20:30 | SV Rossbach - Mainz 05 |
20:45 | Real Garcilaso - FBC Melgar |
20:45 | Mersin Idman Yurdu - Orduspor |
21:00 | Santos - Corinthians |
21:00 | NK Lokomotiva Zagreb - HNK Hajduk Split |
21:00 | AC Ajaccio - PSG |
21:00 | Napoli - Olympiacos Piraeus |
21:00 | AC Milan - Juventus |
21:00 | Steaua Bucharest - Ceahlaul Piatra Neamt |
21:00 | Barcelona - CD Real Sociedad |
21:00 | Alcorcon - Guadalajara |
21:00 | Elche CF - SD Ponferradina |
21:30 | Guimaraes - Sporting |
22:00 | Al Zamalek - TP Mazembe Englebert |
22:00 | La Serena - Colo Colo |
22:15 | Velez Sarsfield BA - CA Lanus |
22:15 | Real Cartagena - Itagui |
23:00 | Juan Aurich - Cesar Vallejo |
23:00 | Levante - Atletico Madrid |
23:00 | DC United - Philadelphia Union |
23:30 | Flamengo - Vasco da Gama |
23:30 | Atletico - Palmeiras |
23:30 | Barcelona Guayaquil - Tecnico Universitario |
00:15 | CA Tigre - River Plate |
00:30 | Universidad Catolica - O'Higgins |
01:00 | New York Red Bulls - Portland |
0 yorum:
Post a Comment